SZKOLENIE: Podsumowanie pracy przedszkola i szkoły za rok 2023/2024.

O szkoleniu:

Zapraszamy na szkolenie on-line „Podsumowanie pracy przedszkola i szkoły za rok 2023/2024”, które odbędzie się 17 czerwca 2024 r. o godzinie 9:00. Prowadzący, Roman Lorens, omówi, jak przeprowadzić analizę pracy dydaktycznej, wychowawczej i organizacyjnej oraz jak przygotować się do nowego roku szkolnego.

Co zyskasz:

Aktualną wiedzę na temat przepisów prawa oświatowego związanych z podsumowaniem roku szkolnego.
Praktyczne narzędzia do przygotowania sprawozdania z nadzoru pedagogicznego.
Umiejętność przeprowadzania analizy planu pracy szkoły/przedszkola i formułowania wniosków na przyszłość.
Gotowe rozwiązania dotyczące organizacji rad pedagogicznych.

🎁 Dodatkowo: materiały do pobrania, dostęp do nagrania po szkoleniu przez 2 miesiące, certyfikat

Kiedy i Gdzie?

  • Data: 17 czerwca 2024 r.
  • Godzina: 9:00
  • Czas: 3 godziny dydaktyczne
  • Platforma: ClickMeeting
  • Prowadząca: Roman Lorens

PROGRAM SZKOLENIA:

  1. Podstawowe obowiązki Dyrektora – przepisy prawa
    • Przepisy dotyczące organizacji kształcenia.
    • Przepisy związane z ocenianiem i podsumowaniem roku szkolnego.
  2. Organizacja rad pedagogicznych
    • Klasyfikacyjna i podsumowująca działalność dydaktyczną, opiekuńczą i wychowawczą.
    • Analiza programu wychowawczo-profilaktycznego.
  3. Klasyfikacja roczna i końcowa w przepisach prawa
    • Przewidywane roczne oceny, ocenianie w nauczaniu indywidualnym, indywidualny program nauki, klasyfikacja i promocja uczniów.
  4. Sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego
    • Podsumowanie nadzoru, formułowanie wniosków, propozycje uchwał dotyczących wykorzystania wyników nadzoru.

Przebieg szkolenia:

Dla kogo?

  • Dyrektorzy szkół, kadra kierownicza w edukacji.

Informacje o prowadzącym: Roman Lorens

  • Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli, konsultant ds. organizacji i zarządzania oświatą, lider i koordynator doskonalenia zawodowego nauczycieli i kadry kierowniczej szkół, trener i wykładowca, specjalista prawa oświatowego.
  • Ambasador marki MAC Technologie Grupa MAC S.A. oraz ekspert w dziedzinie prawa oświatowego w Wielkopolskim Ośrodku Kształcenia i Studiów Samorządowych w Poznaniu.
  • Certyfikowany trener MANAGEMENT im BILDUNGSSEKTOR TRAIN the TRAINER, akredytowany Ekspert KFE & Akredytowany Trener Instytutu Konsultantów Europejskich.
  • Autor licznych publikacji książkowych i artykułów z zakresu zarządzania oświatą.
  • Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z organizacją i zarządzaniem oświatą oraz nowymi technologiami w edukacji.
  • Wieloletnie doświadczenia trenerskie  jako wykładowca na kursach kwalifikacyjnych dla kierowniczej kadry oświatowej w zakresie zarządzania oraz szkoleniach dla dyrektorów i nauczycieli.
  • Trener zdobywający rewelacyjne recenzje od uczestników szkoleń.

Jak się zapisać?

  1. Kliknij przycisk ZAMÓW.
  2. Wprowadź swoje dane i dokonaj płatności.
  3. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i linkiem do szkolenia.

UWAGA! Jeżeli na fakturze mają znaleźć się dodatkowe dane, np. ODBIORCA, to prosimy podać niezbędne informacje w polu „komentarz do zamówienia”.
Wystawiamy również faktury z odroczonym terminem płatności

ZAMÓWIENIE DLA SZKÓŁ
Faktura z odroczonym terminem płatności:
>>   FORMULARZ   <<